Продавець "Rapid" Интернет-магазин деревообрабатывающего инструмента розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
276 відгуків
Ми працюємо! Відправки замовлень з Кам'янця-Подільського

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Експорту дров з України за 9 міс.

Експорту дров з України за 9 міс.

Експорт дров паливних з України в січні-вересні 2016 року виріс на 12% в порівнянні з тим же періодом 2015 року – до 1,6 млн тонн на тлі дії мораторію на експорт лісу-кругляка (крім сосни).

купити фрези для дерева україна

 

Про це повідомив глава комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк в ході "круглого столу" щодо перспектив розвитку деревообробної промисловості в Україні у вівторок, з посиланням на дані Державної фіскальної служби.

У той же час експорт лісу-кругляка за цей період скоротився на 30%, до 1,4 млн тонн, тобто, зазначив В. Галасюк, під виглядом дров раніше імовірна контрабанда лісу-кругляка.

Разом з тим, приріст експорту дров сповільнилося в порівнянні з продемонстрованим за підсумками першого півріччя, коли він склав 22% до січня-червня-2015.

Крім того, з урахуванням дії мораторію, в січні-вересні, незважаючи на скорочення обсягів реалізації промислової продукції в країні в цілому на 4%, обсяги продажів у паперовій промисловості зросли на 5%, до $1,14 млрд, деревообробної промисловості на 16% - до $983 млн, меблевої - на 15%, до $506 млн.

Для порівняння Ст. Галасюк навів аналогічні дані ГФС січня-вересня 2015 року до аналогічного періоду 2014 року, коли при скороченні обсягів продажів промпродукції на 36%, обсяги реалізації в паперовій промисловості знизилися на 28%, до $1,1 млрд, деревообробної – на 21% до $849 млн, меблевої – на 36%, до $440 млн.

При цьому сума сплачених сумарно цими галузями податків зросла на 17%, до $89 млн, тоді як за дев'ять місяців 2015 року цей показник скоротився на 22% до аналогічного періоду 2014 року, до $76 млн.

Згідно з наведеними на презентації даними, в січні-вересні на тлі дії мораторію експорт оброблених лісоматеріалів зріс на 11%, склавши $302 млн, а ввезення верстатів для обробки дерева зріс майже втричі - до $69,1 млн.

Як повідомлялося, Верховна Рада у квітні 2015 року прийняла закон, яким на 10 років заборонила експорт лісоматеріалів і пиломатеріалів в необробленому вигляді (лісу-кругляка), при цьому заборона на експорт лісоматеріалів деревних порід (крім сосни) був введений з 1 листопада 2015 року, а деревних порід сосни – з 1 січня 2017 року.

У травні поточного року заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговельний представник України Наталія Микольська повідомила, що Україні необхідно якомога швидше врегулювати питання торгівлі необробленою деревиною, так як введена заборона на експорт перешкоджає отриманню країною другого і третього траншу макрофінансової допомоги ЄС сумарним об'ємом EUR1,2 млрд.

15 листопада 2016г заступник керівника парламентського комітету з питань євроінтеграції (фракція "Блок Петра Порошенко") Марія Іонова повідомила, що на виконання зобов'язань України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС, уряд України готує проект закону про експорт лісу-кругляка.

Глава представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив, що Кабмін направив до Європейської комісії свої пропозиції щодо врегулювання питання заборони на експорт лісу-кругляка (необробленої деревини).

В ході "круглого столу" Ст. Галасюк зазначив, що при введенні мораторію всі необхідні зобов'язання перед Світовою організацією були виконані.

"Ми вважаємо, що мораторій легітимний, і відповідає всім домовленостям, оскільки він носить тимчасовий характер і не є дискримінаційним, і при цьому сприяє розвитку української промисловості й створення робочих місць. Адже в Україні у цій сфері працюють і європейські інвестори, і хіба ЄС не повинен дбати про їх захист в Україні?!", - підкреслив він.

http://www.derevo.info/

 

Контакти
"Rapid" Интернет-магазин деревообрабатывающего инструмента
Александр
rapid-ua@mail.ru, Кам'янець-Подільський, Україна
678337051
+380 (97) 800-20-56
+38(099)474-42-84
+380 (97) 800-20-56
viber
+380 (97) 800-20-56
WhatsApp

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner