Щітка абразивна d125х12х22,5 на болгарку P80 сіра
Описание
Щітка абразивна d125х12х22,5 на болгарку P80 сіра
Товщина: 12 мм Вид: круг шліфувальний Призначення: для болгарки Діаметр зовнішній: 125 мм Операція:- полірування
- шліфування
- чистка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Зернистость | 80 |
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Металл, Пластик, Дерево |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 319 ₴



