Фетровий (повстяний) диск на липучці 125х20, виробництво Туреччина
Описание
Фетровий (повстяний) диск на липучці 125х20, виробництво Туреччина
Фетровий (повстяний) круг для полірування різних матеріалів: металу, нержавіючої сталі, каменю, гуми, шкіри та пластмаси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Фетр |
| Діаметр | 125 мм |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Сталь, Нержавіюча сталь, Метал |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота слоя | 20 мм |
| Наружный диаметр (D) | 125 мм |
Информация для заказа
- Цена: 429 ₴



