Описание
✅ Обладнання, з яким сумісні диски PW1:
Багатопили:Одновалові; Двовалові
;
Застосування:Поздовжній розпил твердої та м’якої деревини, включаючи:Вологу деревину; Суху деревину; Пиломатеріали різного розміру;
Диски мають спеціальні підрізні ножі, які допомагають:
покращити виведення стружки,; зменшити опір при розпилюванні,; підвищити якість різу.;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внешний | 300 мм |
| Диаметр внутренний | 70 мм |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кут атаки пильного диска α | 0 |
| Наружный диаметр (D) мм | 300 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 70 |
| Толщина корпуса пилы | 2.2 |
| Ширина пропила (мм) | 3.5 |
Информация для заказа
- Цена: 3 766,40 ₴




