Описание
Для поздовжнього розпилу зі збереженням оптимальної якості матеріалу.
Обладнання :Настільні циркулярні пилки; Форматно-розкрійні верстати;
Матеріали для розпилу:М’яка масивна деревина; Тверда масивна деревина;
Особливості диска:
Виготовлений з твердосплавними зубцями CERATIZIT.; Спеціально оптимізовані для якісного поздовжнього розпилу (Rip cut) з низьким рівнем шуму (Noise Reduction).;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внешний | 400 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Количество зубов | 28 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубьев (Z) | 28 |
| Кут атаки пильного диска α | 0 |
| Наружный диаметр (D) мм | 400 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 30 |
| Призначення пильного диска | Деревина |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ |
| Толщина корпуса пилы | 2.8 |
| Ширина пропила (мм) | 3.8 |
Информация для заказа
- Цена: 3 506,80 ₴




