Описание
Професійна дискова пила ITA Tools серії P15 розроблена спеціально для використання на настільних та форматно-розкрійних верстатах. Її основне призначення – це точний розпил плит та досягнення ідеальної обробки країв. Ця пила ефективно працює з підрізним вузлом і забезпечує високу якість навіть при наявності дрібних дефектів матеріалу. Пила P15 ідеально підходить для обробки широкого спектру матеріалів, включаючи необроблений та ламінований МДФ, необроблений та ламінований ДСП, а також фанеру та ламіновану фанеру.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внешний | 300 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Количество зубов | 96 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубьев (Z) | 96 |
| Кут атаки пильного диска α | 0 |
| Наружный диаметр (D) мм | 300 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 30 |
| Призначення пильного диска | ДСП/ЛДСП/МДФ |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TP |
| Толщина корпуса пилы | 2.2 |
| Ширина пропила (мм) | 3.2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 321,25 ₴



