Описание
Для поперечного розпилу зі збереженням оптимальної якості матеріалу.
Обладнання :
Настільні циркулярні пилки;
Форматно-розкрійні верстати;
Торцювальні пилки;
Матеріали для розпилу:
М’яка деревина;
Тверда деревина;
Фанера, шпоновані плити;
Особливості диска:
Виготовлений з твердосплавними зубцями CERATIZIT.;
Спеціально оптимізовані для якісного поперечного розпилу (Cross Cut) з низьким рівнем шуму (Noise Reduction).;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внешний | 180 мм |
| Диаметр внутренний | 25.4 мм |
| Количество зубов | 60 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубьев (Z) | 60 |
| Кут атаки пильного диска α | 0 |
| Наружный диаметр (D) мм | 180 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 25.4 |
| Призначення пильного диска | Деревина/Фанера |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | WZ |
| Толщина корпуса пилы | 2.2 |
| Ширина пропила (мм) | 3.2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 000,80 ₴



