Описание
• Для кромкооблицювальних (крайколичкувальних) верстатів використовуються спеціалізовані малогабаритні пильні диски, які зазвичай виконують дві основні функції: торцювання (відсікання залишків кромки на торцях заготовки) та пазування (формування пазів під задню стінку або дно ящиків).
• Диски для вузла торцювання
• Ці диски забезпечують чистий зріз кромки (ПВХ, АБС, шпон) без сколів на панелі. Вони зазвичай мають невеликий діаметр і велику кількість зубів
• Популярні варіанти на ринку України
• На основі асортименту спеціалізованих магазинів https://davitools.com.ua/ua/
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внешний | 100 мм |
| Диаметр внутренний | 22 мм |
| Количество зубов | 20 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубьев (Z) | 20 |
| Кут атаки пильного диска α | 0 |
| Наружный диаметр (D) мм | 100 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 22 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | WZ |
| Толщина корпуса пилы | 1.6 |
| Ширина пропила (мм) | 2.4 |
Информация для заказа
- Цена: 2 345,20 ₴



