Описание
Відкрийте для себе високопродуктивні пильні диски серії PA1, спеціально розроблені для точного та ефективного розпилювання кольорових металів і ПВХ-профілів. Ці пили ідеально підходять для верстатів з поперечним розпилом, а також для верстатів з ЧПУ, забезпечуючи чудову якість різу та довговічність. Вони застосовуються для розпилювання кольорових металів та пластикових (наприклад, ПВХ) профілів товщиною до 7 мм. Завдяки спеціально розробленій формі зубів пили гарантують чистий, без сколів, різ, що дозволяє уникнути додаткової обробки. Виготовлені з високоякісного твердосплавного сплаву вони забезпечують довгий термін служби та стабільну роботу. Ці пили універсальні та підходять для різних матеріалів, включаючи алюміній, пластик, оргскло, алюмінієві профілі та ПВХ-профілі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внешний | 420 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Количество зубов | 96 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубьев (Z) | 96 |
| Кут атаки пильного диска α | 0 |
| Наружный диаметр (D) мм | 420 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 30 |
| Призначення пильного диска | Алюміній/Кольорові метали/ДСП/ЛДСП/Композитні матеріали/Пластик |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ\TR |
| Толщина корпуса пилы | 3.2 |
| Ширина пропила (мм) | 3.8 |
Информация для заказа
- Цена: 11 375,65 ₴



