Описание
Алмазний пильний диск серії DSA, призначений для розпилу плит зі збереженням ідеально обробленого краю (використовується з підрізною пилою). Термін використаннядо 50 разів довший у порівнянні з пилами HМ. Ці алмазні пили є найкращим поєднанням ціни і якості.ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, горизонтальні і вертикальні розпилочні лінії.МАТЕРІАЛ: Одно чи двосторонньо ламіновані плити HDF, МДФ.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внешний | 250 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Количество зубов | 80 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота алмазної плитки | 6 |
| Количество зубьев (Z) | 80 |
| Кут атаки пильного диска α | 0 |
| Наружный диаметр (D) мм | 250 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ\TR |
| Толщина корпуса пилы | 2.2 |
| Ширина пропила (мм) | 3.2 |
Информация для заказа
- Цена: 88 687,50 ₴



