Описание
Алмазні двокорпусні підрізні пили серії DSC, призначені для підрізання плит ламінованих, термін використання до 50 разів довший у порівнянні з пилами HW, ці алмазні підрізні пили є найкращим поєднанням ціни і якості.ОБЛАДНАННЯ: Горизонтальні і вертикальні розпилочні лінії з використанням підрізної пили.МАТЕРІАЛ: Одно чи двосторонньо ламіновані плити МДФ, HDF.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота алмазної плитки | 6 |
| Количество зубов | 12+12 |
| Количество зубьев (Z) | 12+12 |
| Кут атаки пильного диска α | 0 |
| Наружный диаметр (D) мм | 125 |
| Посадочный диаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ |
| Толщина корпуса пилы | 2.2 |
| Ширина пропила (мм) | 2,8-3,6 |
Информация для заказа
- Цена: 11 825 ₴



