Фреза АтакаD19 d12 L57 (402190) пазова галтельна 12х19 мм



Опис
Фреза Атака 402190 пазовая галтельная 12х19 мм
Комплектация:
Фреза Атака 402190
Характеристики:
- Артикул - 402190.
- Бренд - Атака.
- Назначение - по дереву, по ламинату, по фанере, ДСП, по ОСБ, МДФ.
- Тип фрези - Пазова галтельна.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 19.0 мм.
- Довжина фрези (L) - 57.0 мм.
- Довжина різу (h) - 12.7 мм
- Радіус (R) - 9.7 мм
- Обертання фрези - Праве.
- Макс. допустимі обертів - 24000 об/хв.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Довжина хвостовика () - 44.3 мм.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 402190 |
| Бренд | Атака |
| Призначення | по дереву, по ламінату, по фанері, ДСП, за ОСБ, МДФ |
| Тип фрези | Пазова галтельна |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.7 мм |
| Радіус (R) | 9.7 мм |
| Обертання фрези | Праве |
| Макс. допустимі обертів | 24000 об/хв |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Довжина хвостовика () | 44.3 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Росія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



