Опис
Фреза пазова пряма DIMAR Dnamicx2 D8 h25 L67 d8
Фреза пряма DIMAR Dnamicx2 D=8 B=25 L=67 d=8
Надтверде стальні тіло, розроблене для роботи у важких умовах. Унікальний маркер на хвостовика. Твердосплав ультра дрібної зернистості, що забезпечує якість різу і підвищений ресурс. Дзеркальне загострення для довготривалої якісної роботи.
Купити Фреза пазова пряма DIMAR Dnamicx2 D8 h25 L67 d8 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація:
Фреза пазова пряма DIMAR Dnamicx2 D8 h25 L67 d8
Характеристики:
- Артикул - 1074595.
- Бренд - Dimar.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 8.0 мм
- Довжина фрези (L) - 67.0 мм.
- Довжина різу (h) - 25.0 мм.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Ізраїль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1074595 |
| Бренд | Dimar |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Пазова пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 67.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴





