Опис
Фреза пазова пряма DIMAR D10 h25 L69 d12
Комплектація:
Фреза пазова пряма DIMAR D10 h25 L69 d12
Характеристики:
- Артикул - 1070319.
- Бренд - Dimar.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 10.0 мм
- Довжина фрези (L) - 69.0 мм
- Довжина різу (h) - 25.0 мм.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Ізраїль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1070319 |
| Бренд | Dimar |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Пазова пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 69.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴









