Опис
Фреза пазова пряма DIMAR Dnamicx2 D12 h30 L80 d12
Фреза пряма DIMAR Dnamicx2 D=12 B=30, L=80 d=12
Надтверде стальні тіло, розроблене для роботи у важких умовах. Унікальний маркер на хвостовика. Твердосплав ультра дрібної зернистості, що забезпечує якість різу і підвищений ресурс. Дзеркальне загострення для довготривалої якісної роботи.
Купити Фреза пазова пряма DIMAR Dnamicx2 D12 h30 L80 d12 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація:
Фреза пазова пряма DIMAR Dnamicx2 D12 h30 L80 d12
Характеристики:
- Артикул - 1074869.
- Бренд - Dimar.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 12.0 мм
- Довжина фрези (L) - 80.0 мм
- Довжина різу (h) - 30.0 мм.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Ізраїль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1074869 |
| Бренд | Dimar |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Пазова пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 80.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 314 ₴




