Опис
Кромочная Фреза калевочная (радіусна) DIMAR R4.8 D22.2 d12
Комплектація:
Кромочная Фреза калевочная (радіусна) DIMAR R4.8 D22.2 d12
Характеристики:
- Артикул - 1090079.
- Бренд - Dimar.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Кромочная калевочная.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 22.2 мм.
- Підшипник - Нижній підшипник.
- Радіус (R) - 4.8 мм
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Ізраїль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1090079 |
| Бренд | Dimar |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Кромочная калевочная |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 22.2 мм |
| Підшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 4.8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴



