Фреза V-образная (гравировальная) DIMAR D16 a90 d12
Фреза DIMAR гравіювальна D=16 a=90 d=12. Фрези DIMAR мають ряд унікальних особливостей, які вирізняють їх з-поміж іншого ріжучого інструменту. -Унікальний твердосплав, який виготовляється безпосередньо DIMARом. Цей сплав вирізняється надзвичайно дрібною зернистістю, яка дозволяє заточувати ріжучі кромки з вищою, ніж у інших, точністю і гостротою, і, завдяки унікальій технології "спікання" сплаву, ріжучі кромки довше залишаються гострими, зв'язуюча речовина твердосплаву практично не окислюється, залишаючи високу якість і ресурс роботи навіть після заточування. Так, після якісного загострення ресурс роботи фрези практично не змінюється, порівняно з "заводським" загостренням. - Унікальне радіусне "затилювання" ріжучих кромок, завдяки якому кількість загострень, які "не крадуть" робочий діаметр фрези, значно вища, ніж у інших, в тому числі, відомих виробників. Крім того, таке "затилювання" запобігає появі нагару та налипань на ріжучих гранях, дозволяючи фрезі меньше грітись і "палити" матеріал. - Унікальна технологія впаювання ріжучих елементів в тіло фрези, яка дозволяє використовувати вищезгаданий твердосплав підвищеної міцность і стійкості. Застосування звичайної технології "мідь-срібло-мідь" не дозволяє впаювати твердосплав такої якості, оскільки термальна деформація тіла фрези під час роботи сама по собі може призвести до появи тріщин в твердосплавній пластині. Виробник спеціально не фарбує фрези псевдозахистними фарбами, щоб Покупець бачив як пропаяні ножі, скільки припою, чи є вади в пропайці. - Найменший показник "биття". Ідельне балансування кожної фрези. - Підшипники високої якості, виготовлені в Швейцарії. Жодних азійських комплектуючих. - Фрези зі змінними ножами відразу продаються із спеціальними ключами для сервісування фрез, заміни твердосплавних пластин, чищення та заміни комплектуючих. - Кожна фрези "залита" спеціальною речовиною, яка нагадує силікон, що гарантує покупцю недоторканність його покупки, додатково захищаючи фрези при транспортуванні, від механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища. - Зручні та практичні пластикові упаковки, які захищають фрези і дозволяють зручно та естетично зберігати інструмент.
Купить Фреза V-образная (гравировальная) DIMAR D16 a90 d12 Вы можете прямо сейчас в нашем интернет-магазине.
Комплектация:
Фреза V-образная (гравировальная) DIMAR D16 a90 d12
Характеристики:
- Артикул - 1050139.
- Бренд - Dimar.
- Назначение - по дереву.
- Тип фрезы - Пазовая V-образная.
- Диаметр хвостовика (d) - 12.0 мм.
- Диаметр фрезы (D) - 16.0 мм.
- Длина фрезы (L) - 51.0 мм.
- Длина реза (h2,b) - 12.7 мм.
- Градусы (O) - 90.
- Тип стали - Твердый сплав.
- Страна торговой марки - Израиль.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dimar |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1050139 |
| Бренд | Dimar |
| Назначение | по дереву |
| Тип фрезы | Пазовая V-образная |
| Диаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Диаметр фрезы (D) | 16.0 мм |
| Длина фрезы (L) | 51.0 мм |
| Длина реза (h2,b) | 12.7 мм |
| Градусы (O) | 90 |
| Тип стали | Твердый сплав |
| Страна торговой марки | Израиль |
- Цена: 1 539 ₴




