Опис
Кромочная Фреза калевочная (радіусна) DIMAR R12 D36.7 d12
Комплектація:
Кромочная Фреза калевочная (радіусна) DIMAR R12 D36.7 d12
Характеристики:
- Артикул - 1099199.
- Бренд - Dimar.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Кромочная калевочная.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 36.7 мм
- Підшипник - Нижній підшипник.
- Радіус (R) - 12.0 мм
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Ізраїль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1099199 |
| Бренд | Dimar |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Кромочная калевочная |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 36.7 мм |
| Підшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 12.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 811 ₴





