Кромочная Фреза конусна DIMAR D50.8 a45 d12
Фреза DIMAR для зняття фаски під кутом з підшипником D=50.8 a=45 d=12. Фрези DIMAR мають ряд унікальних особливостей, які вирізняють їх з-поміж іншого ріжучого інструменту. -Унікальний твердосплав, який виготовляється безпосередньо DIMARом. Цей сплав вирізняється надзвичайно дрібною зернистістю, яка дозволяє заточувати ріжучі кромки з вищою, ніж у інших, точністю і гостротою, і, завдяки унікальій технології "спікання" сплаву, ріжучі кромки довше залишаються гострими, зв'язку язуюча речовина твердосплаву практично не окислюється, залишаючи високу якість і ресурс роботи навіть після заточування. Так, після якісного загострення ресурс роботи фрези практично не змінюється, порівняно з "заводським" загостренням. - Унікальне радіусне "затилювання" ріжучих кромок, завдяки якому кількість загострень, які "не крадуть" робочий діаметр фрези, значно вища, ніж у інших, в тому числі, відомих виробників. Крім того, таке "затилювання" запобігає появі нагару та налипань на ріжучих гранях, дозволяючи фрезі меньше грітись і "палити" матеріал. - Унікальна технологія впаювання ріжучих елементів в тіло фрези, яка дозволяє використовувати вищезгаданий твердосплав підвищеної міцность і стійкості. Застосування звичайної технології "мідь-срібло-мідь" не дозволяє впаювати твердосплав такої якості, оскільки термальна деформація тіла фрези під час роботи сама по собі може призвести до появи тріщин в твердосплавній пластині. Виробник спеціально не фарбує фрези псевдозахистними фарбами, щоб Покупець бачив як пропаяні ножі, скільки припою, чи є вади в пропайці. - Найменший показник "биття". Ідельне балансування кожної фрези. - Підшипники високої якості, виготовлені у Швейцарії. Жодних азійських комплектуючих. - Фрези зі змінними ножами відразу продаються із спеціальними ключами для сервісування фрез, заміни твердосплавних пластин, чищення та заміни комплектуючих. - Кожна фрези "залита" спеціальною речовиною, яка нагадує силікон, що гарантує покупцю недоторканність його покупки, додатково захищаючи фрези при транспортуванні, від механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища. - Зручні та практичні пластикові упаковки, які захищають фрези і дозволяють зручно та естетично зберігати інструмент.
Купить Фреза кромочная конусная DIMAR D50.8 a45 d12 Вы можете прямо сейчас в нашем интернет-магазине.
Комплектація:
Кромочная Фреза конусна DIMAR D50.8 a45 d12
Характеристики:
- Артикул - 1180049.
- Бренд - Dimar.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Кромочная конусна.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 50.8 мм
- Підшипник - Нижній підшипник.
- Довжина фрези (L) - 60.0 мм
- Довжина різу (h) - 19.1 мм.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Градуси (O) - 45.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Ізраїль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1180049 |
| Бренд | Dimar |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Кромочная конусна |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм |
| Підшипник | Нижній підшипник |
| Довжина фрези (L) | 60.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.1 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Градуси (O) | 45 |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
- Ціна: 3 408 ₴




