Фреза ВВ-45 для дерева фібрирейна горизонтальна філякова — хвостовик 12 мм (для філенки дверних рамок)
Опис
Фреза для дерева для ручного фрезера
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 76 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина загальна | 77 мм |
| Довжина робочої частини | 15.8 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴









