Опис
Фреза Pobedit d8 D20 10*40 для зрощування (2500-10х40)
Фреза Pobedit для зрощування
Купити Фрезу Pobedit для зрощування Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
Фреза ГЛОБУС 2510 d12 пазошипова (для кутового зрощування)
Характеристики:
- БрендPobedit .
- Призначення — для дерева.
- Тип фрези — Для зрощування, Пазо-шипова.
- Діаметр хвостовика (d) — 8 мм.
- Діаметр фрези (D) — 20.0 мм.
- Довжина різу (h) — 40 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Pobedit |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Pobedit |
| Діаметр фрези (D) | 20.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Тип фрези | Для зрощування, Пазо-шиповая |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Призначення | по дереву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 695 ₴



