Опис
Фреза ГЛОБУС 2405 D50 фібрирейна горизонтальна
Фреза ГЛОБУС 2405 D50 фібрирейна горизонтальна
Купити Фреза ГЛОБУС 2405 D50 фігірейна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
Фреза ГЛОБУС 2405 D50 фібрирейна горизонтальна
Характеристики:
- Артикул — 2405-D50.
- Бренд - Globus.
- Призначення — для дерева.
- Тип фрези — Фігірейна горизонтальна.
- Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
- Діаметр фрези (D) — 50.0 мм.
- Довжина різу (h) — 11.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Globus |
| Діаметр фрези (D) | 50.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.0 мм |
| Артикул | 2405-D50 |
| Тип фрези | Фигирейная горизонтальна |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Призначення | по дереву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴



