Щітка абразивна d125х12х22,5 на болгарку P80 сіра
Опис
Щітка абразивна d125х12х22,5 на болгарку P80 сіра
Товщина: 12 мм Вид: круг шліфувальний Призначення: для болгарки Діаметр зовнішній: 125 мм Операція:- полірування
- шліфування
- чистка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Зернистість | 80 |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Пластик, Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴



