Відрізний круг для металу 180х1,6х22,23 VATZO PREMIUM
49 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2040125
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Відрізний круг для металу 180х1,6х22,23 VATZO PREMIUM
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) — 180 мм.
- Посадковий діаметр (d) — 22.2 мм.
- Загальна висота кола (T) — 1,6 мм.
- Призначення — за металом.
- .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Загальна висота кола (T) | 1,6 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



