Відрізний круг для металу 350х3,0х25,4 VATZO PREMIUM
219 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2045264
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Відрізний круг для металу 350х3,0х25,4 VATZO PREMIUM
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) — 350 мм.
- Посадковий діаметр (d) — 25.4 мм.
- Загальна висота кола (T) — 3 мм.
- Призначення — за металом.
- .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
| Загальна висота кола (T) | 3 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴



