Фетровий (повстяний) диск на липучці 125х10, виробництво Туреччина
150,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Код: 2043438
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Фетровий (повстяний) диск на липучці 125х10, виробництво Туреччина
Фетровий (повстяний) круг для полірування різних матеріалів: металу, нержавіючої сталі, каменю, гуми, шкіри та пластмаси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Фетр |
| Діаметр | 125 мм |
| Висота | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Сталь, Нержавіюча сталь, Метал |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,15 ₴



