Фетровий (повстяний) диск на липучці 100х40, виробництво Туреччина

Опис
Фетровий (повстяний) диск на липучці 100х40, виробництво Туреччина
Фетровий (повстяний) круг для полірування різних матеріалів: металу, нержавіючої сталі, каменю, гуми, шкіри та пластмаси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Фетр |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Сталь, Нержавіюча сталь, Метал |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 40 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500,50 ₴



