Тарілка алмазна гостра В2-01 (12R4) 50х16х2 160/125


Опис
Тарілка алмазна гостра В2-01 (12R4) 50х16х2 160/125
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 50 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 16 мм.
- Зернистість - 160/125.
- Марка органічної зв'язки - В2-01.
- Товщина алмазного шару (X) - 1.5 мм.
- Форма кола - Тарілчаста гостра.
- Ширина шару (W) - 2 мм.
- Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 160/125 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 50 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 16 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.5 мм |
| Форма кола | Тарілчаста гостра |
| Ширина шару (W) | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴



