Алмазна шліфувальна Чашка В2-01 (12А2-45) 75x20x6 200/160


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Тип | Чашка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 200/160 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 75 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 20 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 3 мм |
| Форма кола | Чашка |
| Ширина шару (W) | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴













