Круг алмазний шліфувальний прямий В2-01 (1А1) 80х10х3х20 200/160
Опис
Круг алмазний шліфувальний прямий В2-01 (1А1) 80х10х3х20 200/160
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 80 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 20 мм.
- Зернистість - 200/160.
- Марка органічної зв'язки - В2-01.
- Загальна висота кола (T) - 10 мм.
- Товщина алмазного шару (X) - 3 мм.
- Форма кола - Прямого профілю.
- Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 200/160 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 80 мм |
| Загальна висота кола (T) | 10 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 20 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 3 мм |
| Форма кола | Прямого профілю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴



