Алмазний олівець КС04 d10 D14 L35/20 АС160 630/500 М2-01
Опис


Алмазний олівець КС04 d10 D14 L35/20 АС160 630/500 М2-01


- Краще утримання кристала за рахунок призматичної форми;
- Стабільність роботи за рахунок рівномірної площі перерізу по висоті кристала;
- Стабільність роботи за рахунок рівномірних властивостей по об'єму кристала.

- Точне орієнтування кристала уздовж осі олівця - Можливість прецизійної фасонної правки;
- Висока розмірна стійкість, порівнянна з олівцями з природного алмазу, що забезпечує точність розмірів абразиву і обтачиваемой деталі.
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 14 мм.
- Діаметр хвостовика (d) - 10 мм.
- Довжина (L) - 35 мм.
- Зернистість - 600/500.
- Товщина алмазного шару (X) - 5 мм.
- Форма кола - Олівець.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Довжина (L) | 35 мм |
| Зернистість | 600/500 |
| Зовнішній діаметр (D) | 14 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 5 мм |
| Форма кола | Олівець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 033 ₴



