Алмазна шліфувальна Чашка В2-01 (12А2-45) 100x22.2x10 100/80


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Тип | Чашка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 100/80 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 100 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 3 мм |
| Форма кола | Чашка |
| Ширина шару (W) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴













