Тарілка алмазна тупа В2-01 (12А2-20) 125х32х10 63/50


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 63/50 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
| Форма кола | Тарілчаста тупа |
| Ширина шару (W) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984 ₴













