Алмазна шліфувальна Чашка В2-01 (12А2-45) 150x32x10 100/80


Опис
Чашка алмазная шлифовальная В2-01 (12А2-45) 150x32x10 100/80
Характеристики:
- Наружный диаметр (D) - 150 мм.
- Посадочный диаметр (d) - 32 мм.
- Зернистість - 100/80.
- Марка органічної зв'язки - В2-01.
- Товщина алмазного шару (X) - 3 мм.
- Форма кола - Чашка.
- Ширина шару (W) - 10 мм.
- Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Тип | Чашка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 100/80 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 150 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 3 мм |
| Форма кола | Чашка |
| Ширина шару (W) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322 ₴



