Тарілка алмазна гостра В2-01 (12R4) 150х32х5 160/125


Опис
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 160/125 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 150 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 3 мм |
| Форма кола | Тарілчаста гостра |
| Ширина шару (W) | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 422 ₴













