Тарілка алмазна тупа В1-13 (12А2-20) 150х32х10 200/160


Опис
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 200/160 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 150 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
| Форма кола | Тарілчаста тупа |
| Ширина шару (W) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 667 ₴













