Круг алмазний шліфувальний галтель B1-13 (1FF1) D125 t3,8 x4 R2 d12 АС6 125/100 100%
Опис
Круг алмазный шлифовальный галтель B1-13 (1FF1) D125 t3,8 x4 R2 d12 125/100 АС6 100%
Характеристики:
- Наружный диаметр (D) - 125 мм.
- Посадочный диаметр (d) - 12 мм.
- Зернистость - 125/100.
- Марка органической связки - В1-13.
- Загальна висота кола (T) - 3.8 мм.
- Радіус (R) - 2 мм.
- Товщина алмазного шару (X) - 4 мм.
- Форма кола - Опуклого профілю (галтель).
- Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 125/100 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Загальна висота кола (T) | 3.8 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 12 мм |
| Радіус (R) | 2 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 4 мм |
| Форма кола | Опуклого профілю (гальтер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 095 ₴



