Круг алмазний шліфувальний прямий В1-13 (1А1) 100х10х5х20 125/100
Опис
Круг шлифовальный алмазный прямой В1-13 (1А1) 100х10х5х20 125/100
Характеристики:
- Наружный диаметр (D) - 100 мм.
- Посадочный диаметр (d) - 20 мм.
- Зернистость - 125/100.
- Марка органической связки - В1-13.
- Общая высота круга (T) - 10 мм.
- Товщина алмазного шару (X) - 5 мм.
- Форма кола - Прямого профілю.
- Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 125/100 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 100 мм |
| Загальна висота кола (T) | 10 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 20 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 5 мм |
| Форма кола | Прямого профілю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 311 ₴



