Круг алмазний шліфувальний галтель B1-13 (1FF1) R4 125х8 160/125
Опис
Круг алмазный шлифовальный галтель B1-13 (1FF1) R4 125х8 160/125
Характеристики:
- Наружный диаметр (D) - 125 мм.
- Посадочный диаметр (d) - 32 мм.
- Зернистость - 160/125.
- Марка органической связки - В1-13.
- Общая высота круга (T) - 8 мм.
- Радиус (R) - 4 мм.
- Товщина алмазного шару (X) - 4 мм.
- Форма кола - Опуклого профілю (галтель).
- Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 160/125 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Загальна висота кола (T) | 8 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 4 мм |
| Форма кола | Опуклого профілю (гальтер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 542 ₴



