Круг алмазний шліфувальний прямий В1-13 (1А1) 150х20х3х32 100/80
Опис
Круг алмазний шліфувальний прямий В1-13 (1А1) 150х20х3х32 100/80
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 150 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
- Зернистість - 100/80.
- Марка органічної зв'язки - В1-13.
- Загальна висота кола (T) - 20 мм.
- Товщина алмазного шару (X) - 3 мм.
- Форма кола - Прямого профілю.
- Призначення - по металу.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 100/80 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 150 мм |
| Загальна висота кола (T) | 20 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 3 мм |
| Форма кола | Прямого профілю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 532 ₴











