Круг алмазний шліфувальний галтель B1-13 (1FF1) R12 150х24 125/100
Опис
Круг алмазний шліфувальний галтель B1-13 (1FF1) R12 150х24 125/100
Характеристики:
- Зовнішній діаметр (D) - 150 мм.
- Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
- Зернистість - 125/100.
- Марка органічної зв'язки - В1-13.
- Загальна висота кола (T) - 24 мм
- Радіус (R) - 12 мм.
- Товщина алмазного шару (X) - 7 мм.
- Форма кола - Опуклого профілю (галтель).
- Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 125/100 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | За металом |
| Зовнішній діаметр (D) | 150 мм |
| Загальна висота кола (T) | 24 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Радіус (R) | 12 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 7 мм |
| Форма кола | Опуклого профілю (гальтер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 044 ₴



