Опис
Коронка алмазна PDT BS 200х450 мм, 13 / 1 1/4"
Характеристики
| Бренд | ЗАТ "Полтавський алмазний інструмент" |
|---|---|
| Діаметр (D), мм: | 200 мм |
| Довжина (L): | 450 мм |
| Тип сегмента: | BS |
| Призначення | Армований бетон |
| Кріплення: | 1 1/4 UNC под установку |
| К-ть сегментів: | 14 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Застосування коронки/пилки | Залізобетон |
| Стан | Новий |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 965 ₴




