Опис
Коронка алмазна 182х450 - 1 1/4 UNC BS Vatzo
Характеристики
| Бренд | Vatzo Tools |
|---|---|
| Діаметр (D), мм: | 182 мм |
| Довжина (L): | 450 мм |
| Тип сегмента: | BS |
| Призначення | Бетон армований, бетон високоармований |
| Кріплення: | 1 1/4 UNC под установку |
| К-ть сегментів: | 13 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 180 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Застосування коронки/пилки | Залізобетон |
| Стан | Новий |
| Тип | Коронка свердлильна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 551,50 ₴





