Свердло алмазне 72x65 M16 BS без хвостовика Vatzo

Опис
Свердло алмазне 72x65 M16 BS без хвостовика Vatzo
Характеристики
| Бренд | Vatzo Tools |
|---|---|
| Діаметр (D), мм: | 72 мм |
| Довжина (L): | 65 мм |
| Призначення | Цегла, бетон неармований |
| Кріплення: | М16 під хвостовик |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 72 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Застосування коронки/пилки | Залізобетон |
| Стан | Новий |
| Тип | Коронка свердлильна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 655,50 ₴



