Пильний диск по дереву D165 d20 z24 1,0/1,6 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
440 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Код: 2047010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Пильний диск по дереву D165 d20 z24 1,0/1,6 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальною загартованою інструментальною сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 165 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Товщина корпусу пили | 1 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 1.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴












