Пильний диск по дереву D185 d20 z36 1,1/1,7 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Опис
Пильний диск по дереву D185 d20 z36 1,1/1,7 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальною загартованою інструментальною сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 185 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 36 |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 36 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 185 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Товщина корпусу пили | 1.1 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 1.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴












