Пильний диск по дереву D250 d32/30 z40 1,5/2,2 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Опис
Пильний диск по дереву D250 d32/30 z40 1,5/2,2 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальною загартованою інструментальною сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 40 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 250 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30|32 |
| Товщина корпусу пили | 1.5 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 2.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴












