Пильний диск по дереву D254 d30/25.4 z60 1,5/2,2 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Опис
Пильний диск по дереву D254 d30/25.4 z60 1,5/2,2 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальною загартованою інструментальною сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 254 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 60 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 254 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 25.4|30 |
| Товщина корпусу пили | 1.5 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 2.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴












