Пиляльний диск для дерева D200 d32 z48 і ламінату VATZO standart з обмежувачем подавання
Опис
Пиляльний диск для дерева D200 d32 z48 і ламінату VATZO standart з обмежувачем подавання
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальною загартованою інструментальною сталі.
Характеристики
Зовнішній діаметр (D) 200 мм
Посадковий діаметр (d)32 мм
Товщина корпусу пили1.8
Ширина пропилу2.6
Кількість зубів (Z)48
Особливості пиляльного диска з обмежувачем подавання
Призначення по дереву, по ламінату
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Ламінат, Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 48 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 200 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 32 |
| Товщина корпусу пили | 1 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 2.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



