Пили дискова 274.100.12M Пила HM D=300 F=30 Z=100 K=3,2/2,2
Опис
Головна особливість пил даної серії це чергування перемінно-скошених зубів і прямого зуба(1FTG+4ATB), що дає дуже чистий торцевий різ. Ці пили є ідеальними для поперечного розпилу з чистим різом твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, одно та двосторонньо ламінованого ДСП, PCV. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах, форматно-розкрійних верстатах.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного розпилу, з чистим різом.ОБЛАДНАННЯ: Настільні і торцювальні пили, ручні циркулярні пили, форматно-розкрійні верстати.МАТЕРІАЛ: Деревина м’яка, тверда і екзотична, деревопохідні матеріали, ДСП одно та двосторонньо ламіноване, фанера, PCV.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 100 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 100 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 15 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 300 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 1 FLAT + 4 ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 480 ₴



